Щиро вдячні благодійникам!

опубліковано 6 жовт. 2016 р., 02:15 Відділ АСУ Сніжко Вадим   [ оновлено 6 жовт. 2016 р., 22:30 ]
Продовжується підтримка  КЗ “Рівненська обласна дитяча лікарня” з боку меценатів.

Так, в кінці вересня генеральний директор ТзОВ «Дедденс –Агро» пан Віктор Щербачук вручив для поліклініки закладу комп’ютер. Відтепер він буде використовуватися для впровадження медичних інформаційних систем, які передбачають електронну реєстрацію пацієнтів на консультацію до лікаря.

Підтримали почин ПСП «Україна» (директор Лукашук Галина Іванівна), яке для працівників харчового блоку подарували електронні ваги, а для працівників поліклініки – мобільний телефон для електронної реєстрації пацієнтів на консультативний прийом.

Не залишилося осторонь ПСП «Злагода» (директор Сова Олександр Васильович), яке підвезло бурячків, моркви та капусти для покращення харчування маленьких пацієнтів.


Директор ПСП «Шпанівське» Почтарук Микола Миколайович презентував 50 кг круп, а директор ТзОВ «Полісся-Гарант» пан Олег Левинський від себе особисто подарував 200 кг муки для випікання смачненького хліба для дітей, які знаходяться на лікуванні та обстеженні в стаціонарі.

Приємно, що у наш нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Дякуємо вам за підтримку, за те, що не стоїте осторонь проблем громади, Нехай добро повертається до вас сторицею!
Просимо і всіх інших небайдужих приєднуватись до гарного почину!Comments