Викладачі кафедри поліклінічної педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти провели бінарну лекцію

опубліковано 15 черв. 2016 р., 05:42 Відділ АСУ Сніжко Вадим   [ оновлено 21 черв. 2016 р., 02:43 користувачем Vadim Snizhko ]
З 30 травня по 29 червня 2016 року на базі КЗ “Рівненська обласна дитяча лікарня” Рівненської обласної ради (головний лікар В.Я. Бойко) кафедра поліклінічної педіатрії проводить чергову бінарну лекцію циклу ТУ «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах» для лікарів первинної ланки. Перша лекція була проведена на базі Черкаської обласної дитячої лікарні у травні 2016 року.  Програма циклу спрямована на задоволення потреб територіальних органів охорони здоров’я, які визначають чіткий порядок проведення медичних оглядів дитячого населення, комплекс необхідних медичних та соціальних заходів, а також динамічне спостереження за станом здоров'я дітей на відповідній адміністративній території.


В межах програми циклу в педагогічному процесі використовуються елементи сучасних дистанційних технологій навчання, на яких слухачі в інтерактивному  режимі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій мають можливість відвідати відеолекції та відеоконференції, отримати консультаційний супровід викладачів.

Продовжується впровадження інноваційних технологій навчання з проблемним викладом матеріалу. Так, 8 червня на базі Міської дитячої лікарні Рівненської міської ради (головний лікар М.М. Надєйко) проведено науково-практичну конференцію для лікарів педіатричного профілю, на якій викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою, проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції». «Лекція удвох» - різновид інноваційних лекцій з проблемним викладом матеріалу у вигляді діалогу двох викладачів).

Запропонована лекція у вигляді діалогу була позитивно оцінена лікарями. Інноваційних підхід до викладання матеріалу дозволив актуалізувати у слухачів знання з питань діатезів у дітей; сприяв покращенню засвоєнню навчального матеріалу. Слухачі були залучені до обговорення питань щодо профілактики захворювань, які виникають на тлі аномалій конституцій (алергічного, сечокислого, лімфатичного), активно задавали питання та висловлювали особисту точку зору.
Comments