Подяка за надану благодійну допомогу в рамках проекту МІС

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 04:48 Відділ АСУ Сніжко Вадим   [ оновлено 27 квіт. 2016 р., 05:01 ]
Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів, комунальний заклад «Рівненська обласна дитяча лікарня» висловлюють  подяку колективу Рівненської обласної організації ТСО України та її структурним підрозділам,  особливо першому заступнику голови ТСО України, голові Рівненської обласної організації   Кошину Сергію  Мефодійовичу, які відгукнулися на прохання і допомогли коштами в рамках проекту  «Впровадження медичних інформаційних систем на базі КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня»». Надані кошти були використанні для придбання принтера в реєстратуру поліклініки для друкування талонів по електронній реєстрації пацієнтів(електронна черга) та закупівлі матеріалів для прокладання телекомунікаційних мереж на другому поверсі поліклініки.


Нагадуємо , що реалізація проекту дозволить проводити електронний запис на прийом до лікаря чи на діагностичне обстеження, (усуне живі черги перед кабінетами лікарів) покращить якість обслуговування за рахунок ведення електронних амбулаторних карт (замість паперових), наявність інтерфейсу між модулями програмного забезпечення. Надає можливість імпортувати лабораторні та функціональні  дослідження безпосередньо у електронну-амбулаторну картку.  

Просимо всіх бажаючих долучитися до реалізації проекту,
Наші реквізити:
ГО « Регіональний центр євроінтеграційних проектів »
р/р  26008054712426
в ПАТ КБ "Приватбанк", Рівненська філія
ЄДРПОУ/ДРФО 39291240,
МФО 333391
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на проект АМІС Обласна дитяча лікарня від (прізвище, ім’я, по батькові або назва підприємства)
Детальніше тут:
Comments