Грудне вигодовування — в гармонії з природою

опубліковано 22 квіт. 2016 р., 03:54 Відділ АСУ Сніжко Вадим   [ оновлено 27 квіт. 2016 р., 00:39 користувачем Vadim Snizhko ]
Презентації з зустрічі:
 
Дилькова Тетяна (старша медична сестра)

Годування грудьми... Це любов та піклування матері, емоційний зв'язок та спілкування з дитиною, досконале харчування та імунний захист для неї. Переваги грудного вигодовування можна перераховувати нескінченно.

Наш Творець створив ідеальний склад молока матері, для малюків, тому навряд чи хтось заперечить той факт, що грудне молоко — найкраще харчування для малюків. Годування грудьми дуже просто, а труднощі, з якими може зустрітись молода мама, легко вирішуються.

 
Процик Надія (медична сестра)

В КЗ “Рівненська обласна дитяча лікарня” відбулась інформаційна зустріч з мамами, що перебувають на стаціонарному лікуванні, та мають дітей грудного віку на тему « Переваги грудного вигодовування. Харчування жінки що годує».

Маємо за мету не тільки якісно лікувати, а й підтримувати здоровий спосіб життя підростаючого покоління. Все починається з народження, тому грудне вигодовування має важливу роль в здоров’ї та подальшому розвитку наших діток.

Тепер хочемо проводити такі інформаційні зустрічі щомісяця.

 
Писутні на зустрічі
 Лікарі неонатологи відділення та дитячі медичні сестри будуть завжди раді надати Вам відповідь на будь-яке питання:

Телефон відділення (0362)64-34-22Comments