Події‎ > ‎

Останні події

Твори добро

опубліковано 19 лист. 2017 р., 23:23 РОДЛ Відділ АСУ   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 23:23 ]

Робити добрі справи потрібно завжди,адже допомогти людям достатньо бути лише небайдужим.Стати добротворцем може кожен, хто не байдужий до біди.

Так учні 5-х класів Рівненської Української Гімназіїї провели благодійний ярмарок «Твори добро».Гімназисти принесли на ярмарок речі виготовлені власноруч,різноманітні смаколики.

Діти та їх батьки вирішили вилучені кошти під час благодійного ярмаркування передати Фарзалієву Рустаму,який лікується у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні,та сподіваються, що маленька краплинка добра допоможе дитині побороти хворобу.

Щиро дякуємо всім учням,батькам та вчителям,хто долучився до цієї благодійної справи!


Колектив Рівненської обласної дитячої лікарні підтримав діючого керівника

опубліковано 19 лист. 2017 р., 23:10 РОДЛ Відділ АСУ   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 23:22 ]

7 листопаду в КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради за участі голови обласної ради Миколи Драганчука відбулися збори трудового колективу. Основне питання, яке розглядалося, - вибори майбутнього керівника медзакладу. Єдиний претендент на цю посаду – нинішній головний лікар Віталій Бойко.

Рівненська обласна дитяча лікарня – комунальний заклад обласної ради, де термін дії контрактів керівників завершується і депутати облради на засіданні сесії обиратимуть нового головного лікаря. Але перед тим, відповідно до Порядку забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівника комунального закладу, свій вибір на зборах за допомогою таємного голосування мають зробити працівники.


Всесвітній день діабету

опубліковано 19 лист. 2017 р., 22:47 РОДЛ Відділ АСУ   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 23:26 ]

14 Листопада 2017 року Запрошуємо дітей з цукровим діабетом та їх батьків на святкування. На Вас будуть чекати різноманітні розваги та приємні подарунки. Святкування відбудеться о 14:00 в КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради на базі ендокринологічного відділення в кабінеті навчання самоконтролю хворих дітей (батьків дітей) на цукровий діабет. Будемо Вас раді бачити.


1-3 of 3